V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021

  1. Jak ogłaszaliśmy w poprzednią niedzielę dziś odbywa się zbiórka na niedzielne i świąteczne ogrzewanie Ciechocińskiej Kolegiaty. Dziękujemy wszystkim, którzy za chwilę złożą ofiary z przeznaczeniem na ten cel.
  2. 11 lutego w czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to także XXIX ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Przezywać go będziemy pod hasłem: „Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8) – Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi”. Zapraszamy na Msze św. z udzieleniem Sakramentu Chorych o godz. 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00.
  3. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną „kolędę”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na Msze święte do naszej Kolegiaty. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy i za wszystkie ofiary, które zostały złożone na potrzeby naszego kościoła parafialnego. Pomogą one w bardzo trudnym zimowym utrzymaniu świątyni w czasie pandemii. Na liczne zapytania naszych parafian przypominamy, że ofiary kolędowe można składać do końca miesiąca lutego.
  4. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuły: „Solidarni z chorymi” – Jak pandemia zmieniła podejście do duszpasterstwa chorych i jakie nowe projekty duszpasterskie są obecnie wdrażane w polskich szpitalach?
  5. Na nadchodzący czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.