VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021

  1. W najbliższą środę – 17 lutego Środą Popielcową rozpoczniemy Okres Wielkiego Postu. Tego dnia Drogich Parafian zapraszamy na Msze Święte w naszej Ciechocińskiej Kolegiacie o 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Na każdej odbędzie się obrzęd pokutnego posypania głów popiołem. W środę popielcową obowiązuje nas post ścisły.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa: Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.30, zaś Gorzkie Żale w niedziele również o godz. 16.30. Za udział tych nabożeństwach można zyskiwać odpust zupełny.
  3. W piątek 19 lutego Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja – jest to intencja Biura Radia Maryja w Ciechocinku.
  4. Chcielibyśmy do naszej kolegiaty zakupić bezdotykowe „kropielnice” do wody święconej. Potrzebne są trzy takie kropielnice, których koszt wynosi 2000 zł. Serdecznie zapraszamy osoby, które mogłyby i chciały ufundować je dla naszych potrzeb. Chęć fundacji kropielnicy można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Prosimy o te fundację do końca miesiąca lutego.
  5. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuły: „Podróż z Józefem” oraz „Św. Walenty”.
  6. Na czas naszego nawrócenia przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii