III Niedziela Wielkanocna – 18 kwietnia 2021

  1. Otrzymaliśmy dekret Księdza Biskupa Wiesława Meringa (odczytać treść). W nawiązaniu do dekretu księdza Biskupa zapraszamy 21 kwietnia – w środę na Mszę Świętą o godz. 18.00, podczas której zostanie uroczyście pożegnany nowy ks. proboszcz Robert Nawrocki.
  2. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku powiadamia naszą parafię, że 23 maja 2021 alumn Daniel Mańkowski, syn Sławomira otrzyma święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.
  3. Jutro – 19 kwietnia zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00, która będzie odprawiona za Ojca Świętego, Ojczyznę i Radio Maryja. Jest to tradycyjna intencja Biura Radia Maryja przy Kolegiacie w Ciechocinku.
  4. 23 kwietnia przypada Uroczystość Świętego Wojciecha, Głównego Patrona Polski. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 16.00 i 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się ostatnia tegoroczna zbiórka na ogrzewanie kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  6. Polecamy nowy numer tygodnika „Idziemy”; a w nim artykuły: Chleb z nieba, oraz Słowo, które zmienia życie.
  7. Na trud wyświadczania miłosierdzia innym przyjmijmy Boże Błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii