IV Niedziela Wielkiego Postu – 23 marca 2020

  1. 25 marca – w najbliższą środę przypada Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, która jest corocznym Dniem Świętości Życia. Zapraszamy do modlitwy w intencji ochrony życia poczętego oraz podejmowania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. odprawimy o godz. 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00.
  2. Pomimo trudnego czasu zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 18.00, a także do udziału w Mszach Świętych codziennych i niedzielnych z zachowaniem wytycznych Komisji Episkopatu Polski i Ministra Zdrowia. Powyższe zgromadzenia nie przekraczają kilkunastu osób.
  3. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł – Egzamin z wiary – Co Bóg chce nam powiedzieć przez wydarzenia, które przeżywamy – mówi o. Józef Augustyn SJ. Jest to numer na dwa tygodnie.
  4. Od dzisiejszej niedzieli będzie transmitowana Msza św. o godz. 18.00 i Gorzkie Żale.
  5. Zachęcamy do wspólnego różańca w rodzinach o godz. 20.30 w intencji oddalenia epidemii a także osób starszych, samotnych i tych którzy walczą z tą epidemią.
  6. Na czas wielkopostnego nawrócenia w tym szczególnie trudnym okresie epidemii przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii