VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020

  1. Już dzisiaj dziękujemy Bożej Opatrzności za św. Jana Pawła II, który jutro obchodzi 100 rocznicę urodzin. Podczas każdej Mszy Świętej wsłuchujemy się w treść listu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski z racji tej rocznicy.
  2. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które jest odprawiane około godz. 17.40 i wprowadza nas ono w przeżywanie Mszy św. o godz. 18.00.
  3. We wtorek 19 maja zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja. Jest to intencja Biura Radia Maryja.
  4. W przyszłą niedzielę 24 maja serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 10:00 sprawowaną w intencji Ks. Prał. Grzegorza Karolaka – Prepozyta Świetnej Kapituły Ciechocińskiej. Ks. Prałat Grzegorz będzie obchodził dzień swoich imienin, urodziny, 40-lecie kapłaństwa oraz 25 lat posługi proboszcza w Ciechocinku. Centralne uroczystości jubileuszowe pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp. Wiesława Meringa odbędą się 25 maja w kościele św. Barbary w Turku.
  5. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł: Karol Wojtyła, jakim go znałam – Dla mnie był najmądrzejszym profesorem uniwersytetu, jakiego poznałam w ciągu swojego życia – pisze dr Wanda Półtawska wspominając nauczanie i postawę Jana Pawła II.
  6. Na tydzień, który daje na nam Pan przyjmijmy Jego Błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii