XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019

 1. Z dniem 25 czerwca Ks. Bp Ordynariusz powołał ks. Janusz Małeckiego na wikariusza naszej parafii. Ks. Janusza serdecznie witamy i życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej.
 2. Jutro Wielki Rycerz Eugeniusz Rakoca zaprasza Rycerzy Kolumba z Ciechocińskiej Rady na Mszę św. o godz. 18:00, po której nastąpi w kościele przyjęcie na urząd poszczególnych Rycerzy Rady.
 3. 4 lipca w czwartek – przypada I Czwartek miesiąca. Msza św. o godz. 18:00 będzie odprawiona o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Jest to intencja Apostolatu Maryjnego.
 4. 5 lipca przypada I Piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. z okazją do spowiedzi o 7:00, 16:00 i 18:00. Do chorych udamy się od godz. 7:30.
 5. 6 lipca przypada I Sobota miesiąca. Msza o godz. 18:00 będzie sprawowana jako Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy nasze i całego świata, a szczególnie za zniewagi i bluźnierstwa przeciwko Jej Dziewictwu.Po Mszy św. zapraszamy na różaniec wynagradzający.
 6. Biuro Radia Maryja organizuje w dniu 14 lipca Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę. Zgłoszenia są przyjmowane w kiosku parafialnym.
 7. W tygodniku Idziemy polecamy artykuł pt. Nadzieja i kanapa – Co było i jest zaskakujące
  w stwierdzeniu, że młodzież jest nadzieją Kościoła? – pisze ks. Henryk Zieliński.
 8. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca taca zbierana jest przeznaczona na cel inwestycyjno remontowy naszej Kolegiaty w Ciechocinku. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 9. Na czas pracy i odpoczynku przyjmijmy błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii