XIV Niedziela Zwykła – 07 lipca 2019

  1. Serdecznie witamy w naszej parafii Księdza Kardynała Grocholewskiego z Watykanu, który rozpoczął pobyt wakacyjny w naszym mieście. Zapraszamy na Msze św. niedzielne dziś o godz. 11:30 i w przyszłą niedziele także o godz. 11:30, które będzie sprawował J.E. Ks. Kardynał Zenon Grocholewski.
  2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca taca zbierana podczas Mszy św. jest przeznaczona na cel inwestycyjno-remontowy naszej Kolegiaty w Ciechocinku. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  3. W najbliższą sobotę z z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 po której wyruszymy w procesji fatimskiej do figury Matki Bożej Ciechocińskiej. Podczas procesji rozważane będą tajemnice różańca świętego.
  4. Biuro Radia Maryja organizuje w dniu 14 lipca Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę. Zgłoszenia są przyjmowane w kiosku parafialnym.
  5. W tygodniku Idziemy polecamy artykuł pt. Fenomen Medjugoria – Można tam spotkać ludzi z całego świata. Dlaczego przyjeżdżają właśnie do Medjugoria? – o specyfice tego miejsca pisze ks. Henryk Zieliński.
  6. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:00 zapraszamy na konferencję o cudownym medaliku, którą wygłosi Prepozyt naszej Kapituły Ciechocińskiej Ks. Prał. Grzegorz Karolak.
  7. Na czas pracy i odpoczynku przyjmijmy błogosławieństwo. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii