XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020

  1. Otrzymaliśmy komunikat Biskupa Włocławskiego odnośnie przejścia na emeryturę J.E. Ks. Bpa Stanisława Gębickiego.
  2. W nawiązaniu do Komunikatu Ks. Biskupa Ordynariusza także nasza parafia przyłącza się do najlepszych życzeń kierowanych pod adresem Dostojnego Jubilata J. E. Ks. Bpa Stanisława Gębickiego z zapewnieniem o serdecznej pamięci i modlitwie.
  3. Jutro w naszej Kolegiacie o godz. 18:30 odbędzie się wprowadzenie na urząd Rycerzy Kolumba Ciechocińskiej Rady na kolejną kadencję. Jednocześnie informujemy, że Wielkim Rycerzem naszej Rady został Brat Eugeniusz Rakoca, który od powstania Rady pełni tę funkcję. Rycerzem Rejonowym dla Rejonu 10 został ponownie Brat Bartosz Różański.
  4. Także jutro z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na tradycyjną Procesję Fatimską. Z figurką Matki Bożej Fatimskiej przejdziemy do Matki Bożej Ciechocińskiej rozważając tajemnice radosne Różańca Świętego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Przypominamy, że od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-18.00 jest w Kolegiacie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy także  w każda sobotę na Mszę św. o godz. 16.00 ku czci św. Józefa  i okolicznościową nowennę.
  6. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł pt. „Po co ołtarz ?”, który jest pięknie ilustrowaną relacją z poświęcenia ołtarza w Ciechocińskiej Kolegiacie
  7. Na czas pracy i odpoczynku przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.