XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019

 1. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka pieniężna na Pomoc Kościołowi
  w Potrzebie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wesprą ten szlachetny cel.
 2. Jutro 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00. Główna Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona o godz. 10:00. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa i wręczone dzieciom, które przystąpią w przyszłym roku do I Komunii Świętej.
 3. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:00 zostanie wygłoszona konferencja
  nt. Cudownego Medalika na którą zapraszamy Drogich Parafian i Gości, a po Mszy św.
  o godz. 11:30 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na miesięczną konferencję komunijną. Mszę św. o godz. 13:00 odprawi i homilie wygłosi ks. Kanonik Ryszard Pospieszyński Proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Kłotnie.
 4. W najnowszym numerze tygodnika Idziemy polecamy artykuł pt.” Dlaczego mamy kochać Ojczyznę”, którego autorem jest ojciec Jacek Salij Dominikanin.
 5. W dalszym ciągu w zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki za zmarłych.
 6. Terenowe Biuro Radia Maryja organizuje w dniu 7 grudnia pielgrzymkę do Torunia na uroczyste świętowanie 28-mej rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy przyjmowane są w kiosku parafialnym.
 7. Od przyszłej niedzieli, przed wejściem do kościoła tradycyjne będzie można nabyć świece Caritas w ramach Świątecznej Pomocy Dzieciom (duża świeca w cenie 15 złotych, mała w cenie 5 złotych) i zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Równocześnie informujemy, że nikt więcej nie został upoważniony do rozprowadzania opłatków w naszej parafii.
 8. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo i pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych. Ks. Prałat Grzegorz Karolak – Proboszcz Parafii