XVII Niedziela Zwykła 28 lipca 2019r.

Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:00, Mszę św. odprawi i homilie wygłosi Biskup Koszaliński J. E. Ks. Biskup Paweł Cieślik. Księdzu Biskupowi serdecznie dziękujemy za kolejny dar modlitwy i życzymy
dobrego wypoczynku w naszej parafii.

Także dziś podczas Mszy Świętej o godz. 13:00 w naszej Kolegiacie Mszę św. odprawi i homilię wygłosi ks. Kanonik Radosław Cyrułowski, proboszcz parafii p.w. św. Świętej Doroty w Grochowach, Kanonik Świetnej Kapituły Ciechocińskiej.

1 sierpnia w czwartek przypada Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego (1944). Zapraszamy na Msze Święte z homiliami o godz. 7:00, 16:00 i 18:00.

Z racji I Czwartku Miesiąca Msza św. o godz. 18:00 zostanie odprawiona: w intencji kapłanów, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Jest to fundacja Apostolatu Maryjnego.

W tym tygodniu przypada również I Piątek i I Sobota Miesiąca. Spowiedź w I Piątek przed każdą Mszą. Do chorych będziemy jeździć od godz. 7:30.

2 sierpnia w I Sobotę Miesiąca Msza św. o godz 16:00 będzie odprawiona jako: Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata, a szczególnie za zniewagi, obelgi i bluźnierstwa przeciw Bożemu Jej Bożemu Macierzyństwu.

W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli Miesiąca ofiary zbierane na tacę w kościele są przeznaczone na prace konserwatorsko-remontowe naszej Kolegiaty w Ciechocinku. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Także w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13:00 gościć będziemy ks. Prałata Archidiakona Ciechocińskiej Kapituły dra Janusza Bartczaka Dyrektora Caritas Diecezji Włocławskiej. Ks. Prałat odprawi Mszę św. i wygłosi homilię.

W tygodniku Idziemy polecamy artykuły związane z 75 Rocznicą Powstania Warszawskiego.